O Nas

Nasza firma zdobywa doświadczenie od 2017 roku i od 2021 przekształciła się w dzisiejszą formę działalności, czyli Biznes Consulting Sp. z o.o.

Nasze usługi skierowane są do przedsiębiorców – tych działających na rynku od dawna, oraz do tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność. Kompleksowo wspieramy rozwój klienta, od momentu analizy i planowania, aż do osiągnięcia zamierzonego celu. Współpracujemy z doświadczonymi doradcami podatkowymi i księgowymi. Negocjujemy najkorzystniejsze warunki na finansowanie planowanych inwestycji, wykorzystując skuteczne metody negocjacyjne. Przeprowadzamy przez skomplikowane procedury finansowe. W swoim wachlarzu możliwości posiadamy wiele rozwiązań na różne problemy w firmach. Staramy się nie zostawiać klienta bez rozwiązania, a co za tym idzie, stawiamy jego dobro i zadowolenie na pierwszym miejscu. To nasza domena. Nie ma sytuacji bez wyjścia, ponieważ zawsze można znaleźć rozwiązanie. Wystarczy tylko zwrócić się do Biznes Consulting.

Klient indywidualny także nie pozostanie bez wsparcia. Czy będzie to potrzeba zakupu mieszkania, czy sprzedaży działki, a może zapytanie o kredyt hipoteczny lub wymarzone auto? Również pomożemy i zrealizujemy cel klienta, oszczędzając jego czas i środki finansowe. 

Dla nas klient jest najważniejszy.

KONTAKT

BIZNES CONSULTING

BIZNES CONSULTING AUTO BROKER